Chcieliśmy poinformować, że posiadamy wolne miejsca umożliwiające wzięcie udziału w zaawansowanej II części Terapii Systemowej Rodzin. Szkolenie prowadzone jest pod patronatem Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii, zespołem kieruje prof. Barbara Józefik. Rozpoczęcie szkolenia nastąpi 24 września 2016 roku. Więcej szczegółów związanych z tym szkoleniem znajdą Państwo na naszej stronie https://pracownia-mm.pl/ w części – Szkolenia długoterminowe.
    Informacja skierowana jest do tych z Państwa, którzy zrealizowali u nas w Pracowni lub w innej szkolącej placówce w Polsce część I podstawową Terapii Systemowej Rodzin.
    Jest to ostatnia możliwość uzupełnienia u nas wiedzy podstawowej z tego zakresu, gdyż od 2017 roku ( czyli od kolejnej edycji) szkolenie to zmienia swoją formułę i stanie się całościowym szkoleniem podyplomowym trwającym łącznie ponad dwa lata.
Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o zgłaszanie się za pośrednictwem Karty zgłoszenia znajdującej się na naszej strony www: https://pracownia-mm.pl/oferta/szkolenie-dlugoterminowe-02/
Share →