Psychoterapia pozytywna jako szkoła terapeutyczna jest akredytowana przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii, Światową Radę Psychoterapii i Międzynarodową Federację Psychoterapii.
Ukończenie poziomu podstawowego szkolenia zakończone jest uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu i nadaje uprawnienia Konsultanta psychoterapii pozytywnej ( szczegóły w zakresie kompetencji: https://pracownia-mm.pl/aktualnosci/aktualnosci-konsultant-kompetencje/ ) . Certyfikat wydawany jest przez Światowe Stowarzyszenie Psychoterapii Pozytywnej. Ukończenie poziomu podstawowego i zaawansowanego daje uczestnikom międzynarodowe uprawnienia do stosowania tej metody leczenia.
Szkolenie przeznaczone jest dla psychologów, lekarzy, psychoterapeutów, pedagogów, rehabilitantów i innych specjalistów z obszaru zdrowia, pomocy psychologicznej, oświaty i edukacji oraz studentów ostatnich lat wymienionych kierunków.
Szczegóły w zakresie cyklu szkoleniowego znajduje się na stronie: https://pracownia-mm.pl/oferta/szkolenie-dlugoterminowe-07/
Informacje w zakresie PSYCHOTERAPII POZYTYWNEJhttps://pracownia-mm.pl/aktualnosci/aktualnosci-psychoterapia-pozytywna/

Więcej: https://pracownia-mm.pl/oferta/szkolenie-dlugoterminowe-07/
Share →